Misyonumuz

 

Doğunun incisi Yeşil Erciş’imizde şehir merkezinde siz değerli misafirlerimizi ağırlamaktan onur duyarız. Odalarımızda rahatlığınız için her ayrıntı düşünülmüştür.Otelimiz 105 yataklıdır tek kişilik,iki kişilik,üç kişilik geniş aile formatına uygun odalarımızın yanı sıra otelimiz suit balkonlu odalarıda mevcuttur.

 

Otelimiz bünyesinde iş toplantısı  ve diğer organizasyonlar için hazırlanmış salonumuz bulunmaktadır. Çok amaçlı salon gibi düşünülmüş mekanda isteğe bağlı olarak sandalye ve masa düzeni değişebilmektedir.Otelimizin 500 kişilik salonu; zengin açık büfe kahvaltısı ,sıcak-soğuk içeçekler ve alakart seçenekleri ile siz değerli konuklarımızın hizmetindedir.

 

Tüm odalarımızda; 

24 saat oda servisimiz,  minibar,  kentte (Çay,kahve ikramımız) kablo ve uydu destekli  LCD Tv,  direnkt telefon,  elektronik oda anahtarı,  ücretsiz kablosuz internet,   duman dedektörü,   yangınsöndürme sistemi,  duşakabinli banyo,   saç kurutma makinası,  banyo buklet malzemeleri, günlük kullanımlık terlik,  hijjenik havlu ile donatılmıştır.